В житті «первачків» СНУ ім.В.Даля відбулася значна подія

Відсьогодні абітурієнти, які обрали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля для отримання освіти, стали справжніми далівцями – відбулося посвячення в студенти.

Свято було організоване на березі Сіверського Дінця, на човниковій станції, поряд з мостом, ремонт якого от-от закінчиться. Далівці, як і будівельники, скористалися чудовою погодою і символічно демонстрували і відновлення зруйнованої споруди, і розвиток університету на нових теренах. І запорукою цього розвитку стали нові студенти, їхній вибір і довіра до обраного вишу.

Студентів привітала ректор СНУ ім.В.Даля, професор Ольга Поркуян, а також усі її помічники – проректори. Директори інститутів і декани факультетів теж підтримали нову команду далівців своєю присутністю.

Посвята у студенти, починаючи з її підготовки, сприяє згуртуванню нових колективів, в яких студентам доведеться провчитися декілька років. Сприятимуть яскравому студентському життю і підготовлені колективні концертні номери, і демонстрація талантів, і польова каша. Про неї потурбувалися організатори свята.