Print

Вакцинація у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля

 

В Україні триває вакцинація від коронавірусної хвороби. Для Міністерства освіти і науки це є пріоритетним завданням з метою недопущення поширення COVID-19 серед працівників сфери освіти.

За оперативною інформацією Міністерства охорони здоров’я, станом на 07.06.2021 в Україні вже вакцинувалися понад 184 тисячі педагогічних працівників. 

«Вважаю, що освітяни відповідально ставляться до власного здоров’я, а також здоров’я інших та, усвідомлюючи ситуацію із поширенням коронавірусу, якомога більше погоджуються на вакцинацію. Адже це дасть можливість безпечно проводити освітній процес, а головне, – в очному форматі», — зауважив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Для всіх охочих отримати щеплення проти COVID-19 сформовано алгоритм запису, з яким можна ознайомитися на вебсайті МОН.

З 5 червня 2021 розпочалася вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, викладачів та співробітників СНУ ім. В. Даля. Станом на сьогодні щеплення зробили 136 чоловік, 115 – вакциною Pfizer, інші – Astra Zeneca та CoronoVac. На цей час у наявності є вакцини Astra Zeneca та CoronoVac. Проте очікуються нові постачання (у тому числі Pfizer).

Наукові та педагогічні працівники, представники адміністративно-господарського та навчально-допоміжного персоналу для реєстрації на вакцинацію повинні надати інформацію на електронну пошту Ohrana2018@ukr.net наступні дані: П.І.Б.., номер телефону кожного бажаючого, назву вакцини.

Вакцинація є безкоштовною і добровільною.


Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!