Вчені зі всієї України обговорили у Далівському університеті проблеми міжкультурної комунікації

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля пройшла традиційна IV Всеукраїнська науково-практична конференція «Мова в контексті культури і міжкультурної комунікації». Організатором виступила кафедра теорії та практики германських та романських мов Далівського університету. Тема обговорення зацікавила провідних вчених у галузі мовознавства та перекладу з різних куточків України: Київа, Луганська, Дніпропетровська, Львова, Дрогобича, Харкова тощо. Науковці розглянули проблеми вивчення іноземних мов, перекладу, педагогіки та методик викладання іноземних мов та перекладу у контексті міжкультурної комунікації. Обговорення йшло за трьома секціями – лінгвістика, педагогіка, методика викладання іноземних мов. Особливу зацікавленість викликали питання практики різних видів перекладу – мультимедійного, професійного, літературного тощо.