Вчений СНУ ім. В.Даля відзначена Кабінетом Міністрів України за особливі досягнення у розбудові України

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 липня 2015 року № 737-р, Лауреатом Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, в номінації «За наукові досягнення» стала доцент кафедри оподаткування Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, кандидат економічних наук Ганна Ліхоносова.
Загалом Премію присуджено 60 лауреатам в шести номінаціях. В номінації «За наукові досягнення» Ганна – єдина представник Луганської області. Особисто Диплом Лауреата та нагрудний знак вручив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та Міністр молоді та спорту Ігорь Жданов.
Молода науковець працює над темою розвитку соціальної економіки в луганському регіоні, зокрема, пошуком альтернативних джерел наповнення місцевого бюджету. Ця робота є значущою як на місцевому, так і на світовому рівні. На її рахунку чотири написаних власноруч підручників з грифом МОН, тобто рекомендовані для впровадження в навчальний процес вищих навчальних закладів, два посібники з грифом МОН, чотири особистих наукових монографій та 6 – у співавторстві.
«Кожен з переможців конкурсу – це маленька крихта у розвиток нашої країни, – відзначила кандидат економічних наук Ганна Ліхоносова. – Врешті-решт, я вірю, що ці часточки у підсумку стануть великою, національною справою, будуть слугувати пожвавленню активізації демократичних перетворень нашого суспільства».
Наразі Ганна також планує спільні дослідження з Національною Академією наук в галузі транскордонного співробітництва. Наразі вона активно працює над відкриттям докторантури з соціально-економічних наук та планує надалі розвивати лабораторію «Рефлексивних методів оподаткування», яка працює на базі кафедри.
Нагадаємо, що цього року у щорічному обласному конкурсі «Молода людина Луганщини – 2015» Ганну Ліхоносову відзначено в номінації «Молодий вчений року». Минулого року вона виграла конкурс «Вчений року 2014», стала першою серед 650 кандидатів наук, номінантів на перемогу.