Вебінар на тему академічної доброчесності в умовах пандемії

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Навчально-наукового інституту міжнародних відносин приєдналися до вебінару Британської Ради на тему «Academic integrity in online assessment – How can universities conduct online assessment that is secure and credible?».

У всьому світі кількість випадків COVID-19 продовжує зростати щодня, незважаючи на суворі заходи, що вживаються багатьма країнами. Університети перейшли на дистанційне навчання, щоб мінімізувати очні контакти, і більшість університетів зараз проводять заняття за допомогою онлайн-технологій.  Дистанційне оцінювання – це новий досвід для багатьох університетів, що створює багато викликів, особливо при забезпеченні академічної доброчесності. Під час сесії доповідачі представили концепцію академічної доброчесності у контексті впливу пандемії Covid – як здійснювати чесне оцінювання в умовах дистанційного навчання. Британські колеги також поділилися порадами щодо інституційного підходу до оцінювання, зокрема, як уникнути академічних порушень.