Print

Відбір на 10-ту зустріч Форуму громадянського суспільства Східного партнерства

 

Відкрито прийом заявок на 10-ту Асамблею Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, яка відбудеться наприкінці листопада або початку грудня.

Про місце проведення буде повідомлено пізніше.

Дедлайн подачі заявок: 15 травня 2018 р.

Асамблея Форуму громадянського суспільства Східного партнерства – це ключова подія, що проводиться щорічно з 2009 року.

Це найвищий орган, який приймає рішення в рамках Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, і слугує платформою для обговорення досягнень Форуму та Східного партнерства в цілому, а також внеску громадянського суспільства в процес реформ у регіоні.

Щорічно захід об’єднує понад 200 представників громадянського суспільства з регіону Східного партнерства та ЄС, а також інших зацікавлених сторін.

Форум громадянського суспільства Східного партнерства функціонує як платформа регіональної солідарності та адвокатської діяльності, яка реагує на основні події в регіоні Східного партнерства, висловлюючи свою позицію та надаючи вирішальну, часто альтернативну інформацію для осіб, які приймають рішення, в установах ЄС, країнах-членах ЄС, регіональних та міжнародних організації та урядів Східного партнерства.

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

Форум громадянського суспільства відкритий для широкого кола громадських організацій: неурядових організацій, аналітичних центрів, некомерційних фондів, профспілок, організацій роботодавців, професійних асоціацій, торговельних палат, бізнес-асоціацій, національних та міжнародних громадських організацій та інших відповідних суб’єктів громадянського суспільства з регіону Східного партнерства, а також від держав-членів ЄС та міжнародної організації.

Одну організацію-заявника може представляти лише 1 особа на Асамблеї. Відповідно, одна особа може представляти лише одну неурядову організацію.

НУО, що займаються гендерними питаннями та НУО, що охоплюють теми Платформ та Панелей Східного партнерства, заохочуються до подання заявок.

Організації підтримуються в бажанні делегувати жінок як своїх представників на Асамблею Форуму.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ

Заявники повинні бути неурядовими, непартійними організаціями, які поважають демократичні цінності.

Різноманітність сфер діяльності – важливо забезпечити залучення всіх основних компонентів громадянського суспільства та належного представництва кожної з тематичних робочих груп.

Тема повинна відповідати одній з тих, що описані в “20 Deliverables for 2020” та робочих програмах панелей Східного партнерства.

Продемонстровано досвід у підвищенні ролі громадянського суспільства в питаннях підзвітності, реформах та діалозі в одній із країн Східного партнерства.

Залученість до EaP CSF – запрошуються заявники, які активно брали участь у діяльності попередніх форумів громадянського суспільства, Національних Платформ, робочих груп, а також тих, хто готовий активно сприяти роботі CSF у 2018/2019 роках.

Незалежним ОГС, які не брали участь у попередніх Асамблеях надається пріоритет над тими, які вже брали участь.

ТЕРМІН ПОДАЧІ

 Кінцевий термін подачі заявки – 15 травня 2018 року.

 Результати відбору буде повідомлено на веб-сайті до кінця липня 2018 року, а також всі заявники отримають інформацію про відбір на адресу електронної пошти, вказаної у формі заявки.

ФОРМА ЗАЯВКИ

 Щоб подати заявку на участь у 10-тій Асамблеї, заповніть ФОРМУ заявки англійською або російською мовою.

 Якщо у вас виникли запитання щодо заявок, надсилайте їх сюди support@eap-csf.eu

 

Зверніть увагу, Європейський Союз є головним донором цієї події, і зможе фінансувати проїзд та проживання в готелі під час Асамблеї тільки для обраних НУО.

 ЄС зможе оплатити переїзд та розміщення до 160 представників НУО (близько 120 з країн Східного партнерства та не більше 40 з країн-членів ЄС та 20 спостерігачів).

Детальніше – тут.

Переклад з англійської мови: Марія Паливода

ДЖЕРЕЛО