Print

Відбудеться презентація унікального підручника з історії світових цивілізацій

 

 У Луганській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О.М. Горького в центрі «Руської культури і літератури» відбудеться презентація нового підручника «Історія і теорія світових цивілізацій». Захід відбудеться 20 грудня 2012 р. року о 14:00.

Підручник «Історія і теорія світових цивілізацій» – один з перших такого масштабу на теренах Україні та Росії. У книзі розглядаються найважливіші проблеми розвитку світових цивілізацій з найдавніших часів до наших днів. Основна увага приділена явищам і процесам, що визначають сутнісні риси світових цивілізацій, а також формуванню глобальної цивілізаційної структури.

Авторами цього підручника є вчені Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Головний редактор та співавтор підручника – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри архівознавства та суспільно-правових наук Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Довжук Ігор Володимирович. Науковий редактор – кандидат філософських наук, доцент, докторант кафедри політології і права Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Попов Василь Борисович.