Print

Відбулося чергове засідання Ради ректорів переміщених вишів

 

Ректор СНУ ім. В. Даля, д.т.н., професор Ольга Поркуян взяла участь у XII засіданні Ради ректорів закладів вищої освіти, які тимчасово переміщені з тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим. Ольга Вікторівна є заступником голови цієї Ради.

Засідання проходило у Колегії Міністерства освіти і науки України. Були обговорені нагальні питання життєдіяльності вишів-переселенців, зокрема, питання, пов’язані з оцінкою економічного потенціалу вишів Донбасу та Криму, вступної кампанії-2019, діяльності освітніх центрів «Донбас-Україна», «Крим–Україна», а також реалізації норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності вищих навчальних закладів  (наукових установ), які були переміщені з тимчасово окупованої території та населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження».

Під час засідання керівники вишів-переселенців разом з представниками інших відомчих структур дискутували стосовно розроблення саме таких пропозицій, що потребують врегулювання на законодавчому рівні.

Загалом робота засідання пройшла у творчій обстановці, фахівці мали змогу обговорити питання забезпечення діяльності вишів-переселенців, поставити один одному питання та спільно прийти до їх вирішення.