Відбулося засідання відділення педагогіки СНУ ім. В.Даля

На базі відділення педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Науково-дослідний інститут духовного розвитку людини, кафедра педагогіки і Кафедра ЮНЕСКО) відбулося засідання професорсько-викладацького складу, наукових співробітників і викладачів філії кафедри педагогіки, відкритого в грудні 2010 року на базі Середньої школи № 11 міста Красний Луч.

Учасники обговорили результати роботи за 2011 рік філії кафедри педагогіки та експериментального майданчика Науково-дослідного інституту духовного розвитку людини Середньої школи № 11 міста Красний Луч (директор – Валентина Сурма). У роботі круглого столу взяли участь викладачі філологічного факультету Далівського університету: доктор педагогічних наук професор Володимир Червонецкій, доктор педагогічних наук професор Євген Зеленов, кандидат філософських наук доцент Сейфулла Рашидов, кандидат педагогічних наук доцент Олена Шайкіна. А також, педагоги, представники творчої інтелігенції, спортивних організацій, соціальних служб, правоохоронних органів та духовенства міста Красний Луч.

На засідання були розглянуті проблеми стану духовності сучасної молоді та запропоновано шляхи подолання кризи в цій сфері. Також учасникам було представлено доповідь з підсумками науково-практичного семінару, проведеного співробітниками експериментального майданчика Науково-дослідного Інституту духовного розвитку людини і філії кафедри педагогіки СШ № 11 м. Красний Луч. Програма даного семінару включала великий комплекс заходів – засідання круглого столу з проблеми формування духовності молоді в сучасному суспільстві, відвідування відкритих уроків, зустрічі з представниками місцевого самоврядування, громадських організацій.