Відбулися змагання з підтягування на поперечині

У спортивній залі головного корпусу СНУ ім. В. Даля пройшли студентські змагання на першість університету з підтягування, присвячені 98-й річниці заснування найстаршого на сході України вишу.

Завідуючий кафедрою здоров’я людини та фізичного виховання Юрій Завацький та викладач кафедри Михайло Хатіпов подякували студентам за участь, привітали їх з днем народження університету та вручили нагороди переможцям.

Перше місце виборов студент факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Артур Чернов

На другому – Богдан Моргунов з факультету інформаційних технологій та електроніки.

Третє місце посів ще один представник факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки – Олексій Семенченко.

Вітаємо переможців та усіх учасників змагань, зичимо успіхів у навчанні і спорті!