Відбувся фінальний захід курсу із основ кібергігієни

На діалоговій платформі-мультихабі "ГрінЛаб" відбувся фінальний захід за результатами проходження студентами СНУ ім. В. Даля навчального курсу із основ кібергігієни "Базові правила безпеки в цифровому середовищі", а саме "Обговорення основних викликів кібербезбеки в сучасному світі". Цей курс був розроблений Фондом цивільних досліджень і розвитку (CRDF Global) у співпраці з експертною групою з кібербезпеки компанії EY в Україні та технічними експертами компанії Technomatix, за сприяння Державного департаменту США (Офіс із координації допомоги в Європі та Євразії). Курс надавав інформацію про основні загрози в цифровому просторі та представляв основні положення щодо безпечного користування електронними пристроями, захисту інформації та даних. Курс є повністю безкоштовним. За результатами успішного проходження курсу більше 300 студентів СНУ ім. В. Даля отримали сертифікати.

У заході взяли участь студенти і викладачі навчально-наукового інституту економіки і управління, юридичного факультету, факультету інженерії. В рамках заходу були обговорені питання важливості кібербезпеки і кібергігієни, які є вельми актуальними особливо в період коронакризи, коли весь світ переходить на дистанційне навчання і використання онлайн-ресурсів і технологій.

З вітальною промовою до учасників заходу звернулися ректорка СНУ ім. В. Даля Ольга Поркуян, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки та розвитку Руслан Галгаш та представниці CRDF Global в Україні Ірина Цивковська та Ольга Приходько. Студенти кафедри економіки і підприємництва Соф’я Какацій та Іван Кушнарьов нагадали всім присутнім про основні правила кібергігієни та підготували вікторину для студентів на тему знань і вмінь використання цих правил. Студентка юридичного факультету Маргарита Черенкова розповіла про відомі кіберзлочини у світі і Україні. Доцент кафедри фінансів та банківської справи Олена Тищенко нагадала всім про важливість дотримуватися правил кібергігієни у банківському середовищі та при розрахунку картками і онлайн.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!