Відбувся подіум до Дня машинобудівника

У СНУ ім. В. Даля для студентів факультету інженерії відбувся інформаційний подіум «Машинобудування – одна з головних галузей економіки», організований співробітниками наукової бібліотеки університету і викладачами кафедри машинобудування та прикладної механіки.

Захід був присвячений святкуванню Дня машинобудівника – професійного свята всіх робітників і інженерів машинобудівної галузі економіки.

Директор бібліотеки Ольга Єпіфанова привітала присутніх зі святом, фахівці бібліотеки познайомили з історією університету – від робітничого технікуму до машинобудівного інституту і національного університету. Про створення і розвиток кафедри машинобудування та прикладної механіки, про напрямки наукових досліджень, що проводяться на кафедрі, розповів завідувач кафедрою, д.т.н., професор Володимир Соколов. Про можливості та перспективи для студентів розповіли професор Олег Кроль, доценти Микола Черніков і Олексій Романченко. Був організований відкритий перегляд наукових і навчальних видань, створених викладачами кафедри.