Відеоконференція-зустріч студентів СНУ ім. В. Даля з успішним випускником минулих років

Вже стали доброю традицією зустрічі студентів кафедри залізничного автомобільного транспорту та підйомно-транспортних машин ННІ транспорту і будівництва з випускниками минулих років. Цього разу вона відбулася в режимі відеоконференції.

Конференцію розпочала доцент кафедри Олена Кічкіна, яка представила нашого гостя Павла Шевченка, в минулому студента кафедри транспортних систем СНУ ім. В. Даля.

Навчаючись в університеті, свого часу Павло виграв конкурс «Завтра.ua» і отримував стипендію з фонду Пінчука, був переможцем Всеукраїнської олімпіади з логістики. Після навчання Павло не спинявся в своїх пошуках щодо удосконалення професіоналізму та отримання нових знань. Він закінчив магістратуру в Національному транспортному університеті, вступив до аспірантури у СНУ ім. В. Даля, пройшов стажування у Нідерландах і останнім часом пройшов навчання в університеті міста Ньюкасл (Великобританія). Отже, Павлу було про що розказати студентам і викладачам, поділитися досвідом пошуку ґрантів на навчання за кордоном, порівняти системи освіти, методи навчання, види та форми контрольних заходів.

Студенти дізналися, що необхідно для того, щоб випускникам університетів знайти гідну роботу, на що треба звернути увагу при проходженні співбесіди з роботодавцем, які професійні навички необхідно мати. Окремо доповідач звернув увагу на порівняння підходів у вирішенні проблем і задач в транспортній сфері у Великобританії і в Україні. Наостанок Павло побажав студентам дотримуватися концепції освіти «MAKE YOURSELF» і постійно навчатися протягом всього життя.

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!