Відкрилася он-лайн платформа з безкоштовного вивчення польської мови

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля можуть скористатися можливістю безкоштовного вивчення польської мови на базі iнтернет-платформи www.polskijazyk.pl, яку запустила фундація «Вікно на Схід».

Платформа реалізована по проекту «Пізнай польську, пізнай Польщу». Розробка мовних он-лайн курсів стала відповіддю на зріст зацікавлення вивчення польської мови та культури. Над методичною частиною інтернет-платформи працювали провідні польські філологи. На думку авторів проекту, мовна платформа допоможе не лише познайомитись з польською культурою і мовою, а й допоможе молодим людям, які прагнуть поїхати на стажування до Польщі. Проект співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках конкурсу «Співпраця у сфері громадської дипломатії 2015».

Вивчення мови починається з азів – курсу для початківців – на рівні А1 і дає змогу закріпити знання на рівні В1. Для підвищення ефективності навчання використано багато сучасних і цікавих методик, а також функцій, що дозволяють легко засвоїти і швидко закріпити отримані знання. Курси розбиті на тематичні розділи з низкою інтерактивних завдань, інфографік та схем. При вивченні враховуються вимоги, що пред’являються на сертифікаційних іспитах з польської мови для іноземців.

Платформа www.polskijazyk.pl є першим такого типу інструментом, що дозволяє безкоштовно вивчати польську мову он-лайн із застосуванням найсучасніших технік і методів віддаленого вивчення мови. Безкоштовне вивчення польської мови можна розпочати, зареєструвавшись на сайті: www.polskijazyk.pl