Print

Відкрито прийом заявок на Unlock 2019

 

Unlock – щорічна платформа Prague Civil Society Centre, присвячена темі інновацій у громадському секторі і питанням застосування нових технологій для розширення можливостей громадянського суспільства в Східній Європі і Центральній Азії. Unlock збере в Празі на два дні лідерів та новаторів у сфері нових технологій, медіа, бізнесу і активізму. Головна мета події – збагатити життя громадянського суспільства регіону новими порадами, прийомами і навичками.

Дати: 30-31 травня 2019 року

Місце: Прага

Мови: англійська та російська

Хто може подати заявку: активісти, організатори кампаній, співробітники громадських організацій

Що таке Unlock?

Щоб вижити в країнах Східної Європи і Центральної Азії, активістам і суспільним організаціям необхідно ставати більш гнучкими, винахідливими і підкованими у галузі нових технологій. Unlock хоче прискорити цей процес, продемонструвавши активістам можливості для втілення їхніх ідей.

Хто може брати участь в Unlock?

Unlock – захід для активістів, співробітників або волонтерів громадських організацій, учасників соціальних або екологічних проектів або проектів в галузі образотворчого мистецтва, музики, документалістики, а також підприємців, які співпрацюють з громадськими активістами регіону.

Якщо ви підходите під цей опис, хочете використовувати технології, ігрові методи і дані в своїй роботі, але не знаєте, з чого почати, Unlock – прекрасна можливість знайти натхнення і побачити весь потенціал цих нових нестандартних підходів. Можливо, у вас є ідеї щодо використання нових технологій або ваш проект знаходиться на ранній стадії розвитку, і вам потрібні відгуки та пропозиції експертів. Unlock також буде присвячений питанням співпраці громадянського суспільства, бізнесу і приватного сектору. Якщо ви вважаєте, що така співпраця може принести користь вашої організації, Unlock може стати для вас джерелом нових зв’язків, контактів і потенційних партнерів.

Як буде проходити Unlock?

Unlock – це два дні інтерактивних воркшопів і семінарів, метою яких є максимально передати аудиторії знання і навички спікерів. Майстер-класи будуть вести експерти у сфері big data, віртуальної реальності, гейміфікації, зв’язків з громадськістю, дизайну, медіа або бізнесу. Кожна сесія буде спрямована на вивчення і демонстрацію того, як той чи інший метод може використовуватися в роботі громадянського суспільства країн Східної Європи і Центральної Азії. У фокусі Unlock 2019 – штучний інтелект і машинне навчання, механізми сталості медіа і технології для прозорості і підзвітності. Окрему увагу буде приділено правам жінок і меншин у сфері civic tech.

Як подати заявку?

Щоб стати учасником Unlock 2019, вам потрібно заповнити форму нижче. Захід не призначене виключно для громадян 12 країн, виділених жовтим на карті, але для участі вам потрібно буде показати зв’язок з будь-якої з країн Східної Європи або Центральної Азії, а також зацікавленість у розвитку регіону.

Prague Civil Society Centre може надати обмежену кількість повних (міжнародна поїздка та проживання для 10 осіб) та часткових (міжнародна поїздка для 20 осіб) грантів для учасників.

У разі, якщо ви хочете отримати фінансову підтримку, вкажіть це в заявці. 

Заповніть форму до 3-го березня 2019 року. Форма може бути заповнена як англійською, так і російською мовою. Вільне володіння однією з них є обов’язковою умовою участі в Unlock.

Реєстрація тут.

Джерело: Prague Civil Society Centre.