Відомі журналісти зустрілися зі студентами-далівцями

До Дня журналіста у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулася традиційна інтернет-медіа-конференція «З університетом до успіху!». Вона пройшла у форматі зустрічі керівництва Далівського університету з представниками ЗМІ та випускниками, студентами факультету масових комунікацій, школярами та їх батьками. На сайті університету кожен користувач Інтернету міг задати питання до гостей конференції. У спілкуванні взяли участь відомі журналісти. Зокрема, керівник центру зв`язків з громадськістю СНУ ім. В. Даля Людмила Медвєдєва, головний редактор періодичного видання „Наша газета” Олександр Панков, керівник Луганського прес-клубу, власний кореспондент „УНІАН” в Луганській області Людмила Соколенко, координатор Луганського прес-клубу Олена Ткаченко, головний редактор газети „Гривна+”, Сергій Давидов, власний кореспондент в Луганській області газети „Комсомольская правда в Украине” Юрій Ткаченко. Крім того, власним досвідом щодо опанування теорії та практики поділилися випускники кафедри журналістики Далівського університету. Думки гостей щодо якості підготовки фахівців, місця університету в українському освітньому просторі, свободи висловлювання в ЗМІ, подальшого працевлаштування та вимог до професійної діяльності викликали неабиякий інтерес та дискусію серед учасників. Згадували випускників, якими пишеться університет. «Приємно, що наші випускники працюють на регіональних та всеукраїнських ЗМІ, – відзначила проректор з науково-педагогічної, виховної та соціальної роботи професор Галина Щедрова. – Катерина Рябоконь, Олександр Махов, Михайло Баранов, Наталя Віноградова, Валентина Троян, Юлія Афанасьева, Дмитро Кукса, Денис Киркач, Олена Бикоєва, Юлія Халфіна, Ганна Шкряда, Андрій Кузнєцов, Ірина Сінченко та багато-багато інших. Слухаючи їх по радіо, дивлячись по телевізору чи читаючи їхні матеріали, ми розуміємо, що кафедра журналістики та університет випускають студентів, які можуть з легкістю використати на практиці та в професіональній діяльності набуті під час навчання знання».