Print

Відповіді на нагальні питання студентів, викладачів та співробітників університету

 

На багаточисельні звернення студентів та викладачів на форумі (http://vk.com/public46237547) нашої спільноти, а також інших ресурсах щодо організації роботи СНУ ім. В.Даля на базі Сєвєродонецького технологічного інституту, зокрема, на нагальні питання «коли буде виплачено стипендію та заробітну плату» – повідомляємо офіційну інформацію, одержану від ректора університету:

1. Зарплата за липень і серпень викладачам і співробітникам університету зараз переводиться на їх персональні картки. Відносно заробітної плати за вересень – доводимо до вас сьогоднішнє розпорядження Міністра освіти і науки України Сергія Квіта про нагальну виплату зарплати для тих викладачів та співробітників СНУ ім.В.Даля і ЛНУ ім. Т.Шевченко, які з першого вересня почали навчальний рік згідно розпоряджень ректорів цих вузів за календарним планом відповідно їх наказів. Тому керівникам всіх рівнів управління Далівського університету нагадуємо про необхідність своєчасного представлення табелю обліку робочого часу для перерахування заробітної плати на персональні картки за вересень.
2. Студентам, які ще не одержали стипендію за липень та серпень, та які почали навчання з першого вересня поточного року згідно наказу ректора №25від 29.08.2014 р. та Розпорядження Міністра освіти і науки України, буде перераховано стипендію відповідно до документів, які подали завідувачі кафедрами, що налагодили дистанційну форму навчання із цими студентами. Просимо студентів, що ще не приступили до занять в дистанційній формі, терміново зв’язатися за поданими на офіційному сайті телефонами https://snu.edu.uaindex.php?nmode=1862
3. У зв’язку із запуском міжнародного сервера для забезпечення дистанційної освіти у СНУ ім.В.Даля, просимо тих викладачів, що ще не зв’язалися із завідувачем кафедри та вищезазначеним сервером університету, якомога скоріше це зробити для одержання ключів доступу до електронної системи модулів дистанційної освіти Далівського університету та проведення навчального процесу згідно з наказом ректора №25 від 29.08.2014 року.
4. Тих абітурієнтів, що вступають на перший курс Далівського університету, просимо терміново подати заяви до приймальної комісії університету для підготовки наказу для зарахування на перший курс СНУ ім. В.Даля та нарахування стипендії з 1 жовтня 2014 року. Приймальна комісія працює за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Центральний, 59а (Сєвєродонецький технологічний інститут СНУ ім. В. Даля). Прийом документів та консультації ведуться щодня, з 9:00 до 17:00 без перерв і вихідних. Детальна інформація на сайтах – http://snu.lg.ua і http://www.sti.lg.ua. Також з усіх питань можна звертатися за телефонами (093) 714-65-68, (06452) 4-03-42, на електронну пошту uni.snu.edu@gmail.com і на форум Офіційної спільноти СНУ ім. В. Даля https://vk.com/topic-46237547_29294907 Прийом здійснюється не зважаючи на наявність чи відсутність Сертифікатів Центру зовнішнього незалежного оцінювання.
5. Додатково ректор повідомив до відома студентів, викладачів та співробітників університету, що у зв’язку з виникненням багатьох оперативних питань щодо організації роботи університету на базі СТІ, проведено закріплення усіх структурних підрозділів (факультети та інститутів) за наступними проректорами: професор, доктор технічних наук Дядичев В.В. – інститут комп’ютерних систем і інформаційних технологій, факультет природничих наук, факультет електротехнічних систем, міжнародний факультет; доктор економічних наук, професор Бузько І.Р. – інститут економіки і фінансів, інститут управління, навчально-науковий інститут праці та соціальних технологій; доктор технічних наук, професор Осенін Ю.І. – інститут транспорту і логістики, факультет інженерної механіки, факультет машинознавства; доктор політичних наук, професор Щедрова Г.П. – інститут філософії і психології, інститут юриспруденції і міжнародного права, філологічний факультет.