«VII Зимова Студреспубліка» запрошує активну молодь

Традиційно Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Студентська республіка” з 27 лютого по 2 березня 2015 року проводить проект “VII Зимова Студреспубліка” та запрошує активну молодь до участі.

Цього року “Студентська республіка” проходитиме в Карпатах, на Буковині. Тема: “Прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України”. Метою заходу є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, виховання конструктивних і позитивних лідерських якостей у студентів, сприяння оволодінню навичками самоорганізації та психологічної стійкості.
“Зимова Студреспубліка” є одним із основних проектів республіканського руху, і він покликаний для того, щоб збирати найактивніших, та як ми кажемо, найбільш розумних із українських громадян задля того, щоб разом працювати над непересічними викликами, які стоять перед нашим народом і перед нашою державою, відзначає на офіційному сайті проекту лідер республіканців Павло Вікнянський, – Це завжди дуже прогресистські речі, як правило, їх не обговорює взагалі український мейнстрім і українська еліта – вони вважаються дивними, мабуть, для них, але, як показує досвід, випереджають час».
Додаткову інформацію про захід можна дізнатися на офіційному сайті http://studrespublika.com/ Нагадаємо, що мета діяльності організації полягає у покращенні життя українського студентства та інших категорій українського народу, розвитку молодого покоління та захисту прав та інтересів молоді України. Основними напрямами діяльності ВМГО «Студентська республіка» є проведення Міжнародної програми «Студентська республіка», що має на меті сформувати та підготувати молодь до дорослого життя, реалізується в кожному регіоні від рівня вишу до фінального етапу, розвиток студентського самоврядування та активності; налагодження ефективної співпраці з студентством України і світу.