Віруючі запрошуються отримати благословення Патріарха

Віруючі Луганщини з нетерпінням очікують приїзду голови Православної Церкви Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Вперше за всю свою історію наше місто приймає предстоятеля Руської Православної Церкви. Усі бажаючі мають можливість взяти участь у богослужінні духовного наставника.

14 вересня з 18.30 до 19.20 Предстоятель Руської Православної Церкви проведе короткий молебень у Свято-Володимирському кафедральному соборі в Луганську і звернеться до парафіян з пастирським словом. У найбільшому в Східній Україні кафедральному соборі, розташованому в Жовтневому районі Луганська, саме в цей час буде йти вечірнє богослужіння. Оскільки Свято-Володимирський собор не зможе вмістити всіх бажаючих почути першоієрарха РПЦ, на площі біля храму будуть встановлені світлодіодні екрани.

15 вересня з 09:30 до 11.30 на Театральній площі Луганська Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирило проведе Божественну літургію. У богослужінні візьмуть також участь духовні чини Луганської єпархії. Патріарх також благословить усіх віруючих на добрі справи. На Літургії зможуть бути присутніми близько 15 тисяч парафіян. На площі будуть сформовані пункти роздачі води, мобільні медпункти, а також роздача дощовиків на випадок негоди.