Вітання з ювілеєм СНУ ім. В.Даля міністра освіти і науки України Сергія Квіта

Трудовому колективу

Східноукраїнського національного університету

імені Володимира Даля

Дорогі колеги, студенти і співробітники університету! Прийміть мої щирі привітання з 95-ою річницею одного з найбільших вищих навчальних закладів України – Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Сьогодні ми пишаємося досягненнями вашого славнозвісного колективу і тими фахівцями, яких підготував і готує виш за 130 спеціальностями  гуманітарної, економічної, природничої, інженерно – технічної, високотехнологічної сфер знань. Щороку ваш університет завойовує золоті та срібні нагороди на міжнародних освітніх виставках. За майже столітню історію випущено близько 160 тисяч висококваліфікованих фахівців. Вони стали гідними професіоналами своєї справи і успішно працюють у різних сферах життєдіяльності суспільства не тільки вашого регіону, але і в Україні.

Бажаю Вам гідно вистояти в ці нелегкі часи, які зараз спіткали нашу країну, плідно працювати на благо України та якнайскоріше повернутися до мирного життя і роботи!

Міністр освіти і науки України                             Сергій Квіт