Вітаємо студентів кафедри економіки і підприємництва з перемогами!

Щорічно студенти кафедри економіки і підприємництва інституту економіки і управління СНУ ім. В.Даля приймають участь у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності "Економіка підприємства". В цьому році Президією Науково-методичної комісії МОН України базовим ВНЗ для проведення конкурсу було призначено Харківський національний автомобільно-дорожній університет.

У конкурсі прийняли участь  представники понад 20 вищих навчальних закладів нашої країни. У складі комісії працювали викладачі з провідних українських ВНЗ. Серед 85 робіт зі спеціальності "Економіка підприємства" за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" та "бакалавр", допущених до конкурсу, переможцями стали наші випускники.

Вітаємо:

Яну Бахмет з отриманням диплому за ІІІ місце (керівник к.е.н. Швець Н. В.);

Олену Нечитайло, яка нагороджена грамотою в номінації "За наочне представлення результатів дослідження" (керівник старший викладач Касаткіна М. В.);

Дар’ю Карєпанову  з отриманням грамоти "За практичну значимість роботи" (керівник к.е.н. Хандій О. О.).

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Економічна кібернетика" відбувся на базі Львівського інституту ДВНЗ "Університет банківської справи". Вітаємо Михайла Маркова – студента 1 курсу магістратури кафедри економіки і підприємництва – з перемогою у номінації "Креативний підхід до розв'язку економічних завдань" (керівник к.т.н. Істомін Л.Ф.).

Бажаємо нашим студентам і випускникам натхнення та успіхів!