Print

Візит до СНУ ім. В. Даля турецьких партнерів з компанії «English Time»

 

СНУ ім. В. Даля відвідала делегація представників компанії «English Time» (м. Стамбул, Туреччина) на чолі з генеральним директором Серканом Акгюлем. У грудні 2018 року між СНУ ім. В. Даля та «English Time» було підписано угоду про співробітництво з метою розвитку та зміцнення міжнародних освітніх, наукових та інформаційних зв’язків.

Під час візиту турецькі партнери зустрілися з ректором Ольгою Поркуян, проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародної діяльності Олександром Рязанцевим, директором навчально-наукового інституту міжнародних відносин Олексієм Целіщевим і викладачами інституту.

Гості були приємно вражені приміщеннями Медіа-центру, Green Lab і Центрального навчально-методичного центру.

В ході бесіди було обговорено можливості співробітництва щодо реалізації спільних навчальних програм; створення представництва СНУ ім. В. Даля (консультаційного пункту) при офісі партнера в м. Стамбулі; проведення спільних наукових досліджень та розробки методичних посібників і рекомендацій з питань вивчення англійської мови; організації спільних заходів, мобільності науково-педагогічних працівників і здобувачів вищої освіти.