Візит французької делегації до Далівського університету

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідали радник посольства Франції в Україні з питань культурної співпраці Анн Дюрюфле, координатор Французьких альянсів України Олів`є Ортіз і директор обласної громадської організації «Луганський Французький альянс» Сергій Єрьомін. Мета приїзду – обговорення перспектив співробітництва між Далівським університетом, Посольством Франції в Україні та Французьким альянсом в Україні. Під час зустрічі французької делегації з першим проректором СНУ ім. В.Даля Михайлом Смирним та проректором з науково-педагогічної роботи, президентом асоціації «Луара-Україна» Іриною Бузько обговорювався сумісний проект в рамках співпраці. «Я вважаю за необхідне кріпити дружбу між нашими країнами, – сказала радник з культури посольства Франції в Україні Анн Дюрюфле. – Ми приїхали в Далівський університет, оскільки в ньому зосереджено солідну освітню базу і він є ключовим партнером в дружніх стосунках між Луганськом та Сент-Етьєном. Це найкращий приклад децентралізованої співпраці в горизонтальному напрямку». Французька делегація відвідала Товариство українсько-французької дружби «Луара», музей історії і досягнень Далівського університету.