Print

Візит студентів-далівців до «Львівської політехніки»

 

12 студентів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля побували у Львові, де познайомилися зі студентами-профкомовцями Національного університету «Львівська політехніка». 

За круглим столом студенти-львівяни та голова профкому «Львівської політехніки» Богдан Поліщук у живій та теплій бесіді поділилися з далівцями структурою та організацією свого профкому, цілями і завданнями, які вони успішно виконують пліч-о-пліч зі студентським самоврядуванням та мерією міста. 

Незабутньою була і екскурсія на дах Львівської ратуші у компанії політехівців: студентського мера Львова Олександра Николяка та Августина Підгайного. Побачили неперевершену панораму зимового Львова! 

Вистачило й вільного часу, щоб насолодитися львівськими дефілядами, підземеллями, дахами Львова, ароматом чудової кави у кав'ярнях та екскурсіями, цікавими місцинами давнього міста! 

Назавжди у пам'яті залишаться величні середньовічні костели, затишні вулиці та крамниці, старовинні аптеки, Копальня кави, атмосферна Криївка, а головне — щирі і добрі люди, які намагалися у всій красі відкрити гостям зі сходу серце Львова!