Володимира Даля визнано «Великим українцем»

На телеканалі «Інтер» відбувся фінальний етап проекту «Великі українці». Як відомо, протягом кількох тижнів телеглядачі мали змогу назвати ім’я тієї людини, яку вони вважають «Великим українцем». За результатами голосування визначено 100 осіб, що отримали найбільшу підтримку і гідні носити високе звання. Активну участь у голосуванні взяли студенти і викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. За ініціативою ректора професора Олександра Голубенка у список номінантів було включено кандидатуру нашого земляка «Казака Луганского» Володимира Даля – великого вченого-енциклопедиста. Голосування в університеті мало по-справжньому масовий характер. Своє волевиявлення можна було реалізувати просто на університетському сайті. У результаті активного голосування насамперед далівців, до яких, безумовно, додали свої голоси жителі області, Володимир Даль увійшов у число ста «Великих українців» (його порядковий номер – 24). Цікаво, що його ім’я у списку – між Володимиром Леніним та Ліною Костенко. Вітаємо всіх, хто взяв участь у виборі «Великих українців» і підтримав кандидатуру Володимира Даля!