Print

Вперше на Луганщині відкрито курси інтенсивного вивчення російської мови для іноземних громадян

 

На кафедрі іноземних мов факультету підготовки іноземних громадян Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася зустріч із гостями з Австралії, Китаю, Сполучених Штатів Америки та Іспанії. Впродовж місяця вони будуть проходити інтенсивний курс вивчення російської мови, як іноземної. До програми навчання також внесено ознайомлення з історією та культурними надбаннями Луганщини.

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля кафедрою іноземних мов спільно з туристичною фірмою «Ініціал» організовано курси інтенсивного вивчення російської мови як іноземної. Перша група студентів вже приїхала у Луганськ і познайомилася з викладачами у стінах Далівського університету. Завідувач кафедри іноземних мов Володимир Краснопольський урочисто розпочав зустріч, на якій були присутні, окрім гостей-іноземців, проректор з науково-педагогічної роботи Павло Носко, працівники кафедри, голова фірми «Ініціал».

«Вперше у Луганську і на Донбасі в цілому, наші друзі з Китаю, Австралії, США, Іспанії приїхали у Далівський університет, щоб поринути у глибинний світ величної та могутньої російської мови, яка об’єднує багато поколінь та народів, – сказав у своєму привітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор технічних наук Павло Носко. – Сподіваюся, що ваше навчання у стінах Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля протягом місяця принесе лише позитивні результати та емоції».

Курси інтенсивного вивчення російської мови як іноземної розраховані на місяць навчання. Викладання ведуть кращі фахівці – викладачі Далівського університету з багаторічним досвідом. В процесі навчання задіяні новітні аудіо-, відео- та комп’ютерні технології. «З моменту створення кафедри іноземних мов викладацький колектив активно включився в міжнародну діяльність, – каже доцент, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедрою іноземних мов Володимир Краснопольський. – І проект, який сьогодні розпочато, закладає міцну базу у подальший розвиток міжнародного співробітництва. Аналогів таких курсів не має в регіоні, тож ми сподіваємося на подальший розвиток цього напряму».


Підготувала Зоя Шаповалова