Вперше на Луганщині відкрито курси інтенсивного вивчення російської мови для іноземних громадян

На кафедрі іноземних мов факультету підготовки іноземних громадян Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля відбулася зустріч із гостями з Австралії, Китаю, Сполучених Штатів Америки та Іспанії. Впродовж місяця вони будуть проходити інтенсивний курс вивчення російської мови, як іноземної. До програми навчання також внесено ознайомлення з історією та культурними надбаннями Луганщини.

На базі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля кафедрою іноземних мов спільно з туристичною фірмою «Ініціал» організовано курси інтенсивного вивчення російської мови як іноземної. Перша група студентів вже приїхала у Луганськ і познайомилася з викладачами у стінах Далівського університету. Завідувач кафедри іноземних мов Володимир Краснопольський урочисто розпочав зустріч, на якій були присутні, окрім гостей-іноземців, проректор з науково-педагогічної роботи Павло Носко, працівники кафедри, голова фірми «Ініціал».

«Вперше у Луганську і на Донбасі в цілому, наші друзі з Китаю, Австралії, США, Іспанії приїхали у Далівський університет, щоб поринути у глибинний світ величної та могутньої російської мови, яка об’єднує багато поколінь та народів, – сказав у своєму привітальному слові проректор з науково-педагогічної роботи, професор, доктор технічних наук Павло Носко. – Сподіваюся, що ваше навчання у стінах Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля протягом місяця принесе лише позитивні результати та емоції».

Курси інтенсивного вивчення російської мови як іноземної розраховані на місяць навчання. Викладання ведуть кращі фахівці – викладачі Далівського університету з багаторічним досвідом. В процесі навчання задіяні новітні аудіо-, відео- та комп’ютерні технології. «З моменту створення кафедри іноземних мов викладацький колектив активно включився в міжнародну діяльність, – каже доцент, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедрою іноземних мов Володимир Краснопольський. – І проект, який сьогодні розпочато, закладає міцну базу у подальший розвиток міжнародного співробітництва. Аналогів таких курсів не має в регіоні, тож ми сподіваємося на подальший розвиток цього напряму».

Підготувала Зоя Шаповалова