Всесвітній день доброти учасники програми Access відзначили разом з представниками Посольства США в Україні

До СНУ ім. В. Даля завітали представники Посольства США в Україні – Аташе з питань вивчення англійської мови Тімоті Коллінз, помічник аташе з питань культури Лілія Шило та Директор організації Project Harmony, Inc. Ukraine Андрій Гайдамашко і учасник програми English Language Fellow в м. Слов’янськ Жан Чарльз.

Шановні гості відвідали заняття у межах Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства США в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access), яка проводиться за підтримки Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і фінансується Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Візит припав на Всесвітній день доброти, а тому учасники програми разом з викладачами – Іриною Афоніною і Альоною Бовт – провели насичене і цікаве заняття, присвячене цьому дню. Діти розмірковували на теми: «Що таке доброта?», «Чому так важливо бути добрим?», вивчали історію свята, переглядали та обговорювали повчальні відео, ділилися ідеями про те, як зробити світ добрішим.

Тімоті Коллінз також активно долучився до заняття, поділився своїми ідеями і провів декілька цікавих розваг. Наприкінці візиту учні поставили багато запитань і подарували маленькі сувеніри на згадку про зустріч.