Всесвітній день поезії у СНУ ім. В. Даля

Здобувачі вищої освіти факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки відсвяткували Всесвітній день поезії. Свято організувала декан факультету Олена Федорова.

Унікальна можливість зачитати свої улюблені вірші або ж навіть поезію власного написання мали здобувачі вищої освіти кафедри української філології та журналістики, кафедри психології та соціології, кафедри педагогіки, кафедри практичної психології та соціальної роботи: Катерина Гашенко, Вікторія Бєкєтова, Тетяна Лемзякова, Яна Романченко, Рената Мехрабова, Катерина Сотнікова. Захід провів Андрій Захарченко.

З привітальним словом виступили старші викладачі кафедри української філології та журналістики Олена Пустоварова та Олена Карловас, які зазначили важливість проведення таких заходів й поділились своїми враженнями. Наприкінці свята виступила декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Олена Федорова й побажала учасникам плідної творчої наснаги в майбутньому.

На завершення святкування гостей очікувала не менш приємна частина, а саме – чаювання та смаколики.

Всесвітній день поезії, який почали відзначати порівняно нещодавно.  Вперше День поезії в Україні відсвяткували у 2004 році.