Всесвітньовідома сталеливарна компанія запрошує студентів Далівського університету

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідав генеральний менеджер компанії ArcelorMittal Лутц Крюгер. Вже шість років Далівський університет веде плідну співпрацю з цією компанією. Протягом цього часу студенти там проходили виробничу практику та працювали. «Сьогодні ми маємо потужнє виробництво у багатьох країнах світу – Франції, Іспанії, Бельгії,Німеччина тощо. У нас працюють біля 320 тисяч, – розповів Лутц Крюгер. – Для ефективного управління та поєднання усіх заводів нам потрібні висококваліфіковані фахівці зі знанням мови. Ми довго співпрацюємо зі Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля, та жодного разу не сумнівались у кваліфікації студентів». Лутц Крюгер провів презентацію та ознайомив студентів механічного факультету з принципами діяльності компанії. Для практики чи праці потрібні студенти з відповідною фаховою підготовкою та обов’язковим знанням англійської мови. Бажано також знання німецької мови. Крім того, студент на місті буде вивчати французьку, італійську, іспанську, – мову однієї з країн, де розташовані філіали кампанії. Далівський університет має кваліфікованих спеціалістів для праці на подібних заводах. Зокрема, за такими напрямками, як машинознавство, технологія машинобудування, обробка металів тиском і зварювання, металорізальні верстати та інструменти тощо. «Завдяки співпраці з компанією наші студенти мають ще більшу мотивацію та напрямок розвитку під час навчання, – розповів ректор Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля професор Олександр Голубенко. – Фахова та мовна підготовка наших студентів повністю відповідає умовам компанії». За підсумками зустрічі підписано протокол про наміри співробітництва між університетом та компанією про проходження студентами практики або працевлаштування. Планується також ознайомлення викладачів та студентів з роботою компанії та проведення спільних науково-практичних конференцій.