Всесвітньовідома сталеливарна компанія знову запрошує студентів Далівського університету до себе на практику

Німецька делегація у складі пана Лутца Крюгера та пані Кристини Кобель відвідала Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Лутц Крюгер, як генеральний менеджер всесвітньовідомої сталеливарної компанії ArcelorMittal (м. Бремен), приїхав для проведення співбесіди зі студентами.

З 16 співбесідників адміністрацією компанії буде відібрано не більше п’яти студентів для проходження піврічної виробничої практики на металургійних підприємствах в наступному календарному році. Для практики потрібні студенти з відповідною фаховою підготовкою таких напрямків, як машинознавство, матеріалознавство, технологія машинобудування та інженерного консалтингу, обробка металів тиском і зварювання, металорізальні верстати та інструменти, промислове та художнє лиття тощо. Обов’язкове також знання німецької мови і бажано англійської.

«Для ефективного управління та поєднання усіх заводів нам потрібні висококваліфіковані фахівці з гарним  знанням мови, – розповів Лутц Крюгер. – Ми довго співпрацюємо зі СНУ ім. В.Даля, тому що університет має кваліфікованих спеціалістів для праці на подібних заводах».

Вже дев’ять років Далівський університет веде плідну співпрацю з найбільшою сталеливарною компанією світу ArcelorMittal. Протягом цього часу студенти проходять там стажування, а найбільш талановиті залишаються на постійне працевлаштування. Металургійна компанія має потужне виробництво у багатьох країнах світу – Франції, Іспанії, Бельгії, Німеччині тощо. В ній працюють близько 320 тисяч робітників. З них – близько 20 – випускники Далівського університету.

«Фахова та мовна підготовка наших студентів повністю відповідає умовам компанії, – сказав проректор з науково-педагогічної роботи, доктор технічних наук, професор Валерій Дядичев. – Завдяки співпраці з компанією наші студенти мають ще більшу мотивацію та напрямок розвитку під час навчання».

Слід відзначити, що цього року з квітня по жовтень на заводах ArcelorMittal пройшли практику три далівця.

Підготувала: Наталія Вергуненко