Print

Всеукраїнський конкурс проектів ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018

 

Всеукраїнський конкурс ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 на розвиток соціальних проектів, бізнесу та благодійності.

Інтернет-майданчик …Я Спонсор! запрошує осіб від 18 років та організації будь-яких форм власності взяти участь у конкурсі на здобуття призів у трьох номінаціях:

Соціальний проект року;

Стартап року;

Благодійний проект року;

Організовує та адмініструє конкурс ГО «Стартап прискорювач».

Мета конкурсу – пришвидшити розвиток соціальних проектів, стартапів та популяризувати благодійність в Україні шляхом надання методичної підтримки, надання інструментів для започаткування власної справи (підприємницької, соціальної та/або благодійницької).

Призи можуть бути використані на будь-які цілі, без обмежень.

Конкурс стартував 20 вересня 2017 року та триватиме до 20 вересня 2018 року

Перше місце посядуть фіналісти, проекти котрих надійдуть (будуть розміщені на майданчику smartresponsor.com ) до 20 жовтня 2017 року до 23:59 за київський часом.

 • фіналісти, котрі посядуть перші місця отримають призи у розмірі $10000.

Друге місце посядуть фіналісти, проекти котрих надійдуть (будуть розміщені на майданчику smartresponsor.com ) до 20 січня 2018 року до 23:59 за київський часом.

 • фіналісти, котрі посядуть другі місця отримають призи у розмірі $5000.

Третє місце посядуть фіналісти, проекти котрих надійдуть (будуть розміщені на майданчику smartresponsor.com ) до 20 квітня 2018 року до 23:59 за київський часом.

 • фіналісти, котрі посядуть треті місця отримають призи у розмірі $2000.

Кандидати, які приймають участь у конкурсі, проходитимуть безкоштовну програму розвитку проектів у вигляді вебінарів, консультацій.

Хто може стати учасником? Особи, громадяни України від 18 років та організації з українським капіталом будь-яких форм власності.

Не можуть претендувати на перемогу громадяни України та/або організації економічно пов’язані з організатором конкурсу, оргкомітетом та/або жюрі.

Які умови участі?

Для участі в конкурсі бажаючі повинні: 

 • заповнити зареєструватися на сайті smartresponsor.com;
 • розмістити власну ідею, над якою претендент має бажання працювати;
 • підтвердити власні данні у фіналі конкурсу.

Заявка здійснюється виключно через сайт smartresponsor.com . Кінцевий термін подання заявок  до 23:59 (за київським часом) 20 квітня 2018 року. Заявки,  які надійшли пізніше встановленого терміну, будуть відхилятися автоматично. Заявка заповнюється і подається українською або російською мовами.

Змагання відбуватиметься у декілька етапів.

Увага! Процедура оцінки включатиме 3 публічні етапи:

1. Серед усіх претендентів, випадковим шляхом, будуть відібрані 300 проектів кожної номінації для оцінювання незалежним публічним оціночним комітетом за такими загальними критеріями:

 • відповідність заявки цілям конкурсу;
 • ступінь опрацювання Проекту, наявність всієї необхідної інформації для комплексної оцінки перспектив його реалізації;
 • етап, на якому знаходиться Проект у момент оцінки та/або спроможність пропонованого продукту (послуги) із заявленими характеристиками бути створеними і їх перспективність на ринку;
 • кількість робочих місць, що створено за період участі у конкурсі станом на момент оцінювання Проекту;
 • окупність в найближчий період;
 • якість, обґрунтованість, реалістичність та оригінальність Проекту;
 • обґрунтованість фінансових показників;
 • обґрунтованість розрахунків та кошторису.

Відбір Проектів випадковим шляхом відбуватиметься до моменту, поки сформується 300 рівних за показниками та/або перспективами проектів, здатних продовжити змагання та відбір.

2. Після відбору 300 Проектів випадковим шляхом обираються 12 фіналістів у кожній номінації.

3. Презентація та захист Проекту перед журі конкурсу.

Де отримати додаткову інформацію?

Особи, що мають бажання прийняти участь у конкурсі можуть звертатися до ГО «Стартап прискорювач» за додатковою інформацією або запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі заявки, надіславши відповідний лист електронною поштою на адресу challenge@smartresponsor.com, або зателефонувавши за телефоном (066) 262-1456 (до 20 квітня 2018 року). Після узагальнень усіх отриманих запитань відповіді будуть оприлюднені на сайті smartresponsor.com та на сторінці в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/smartresponsor

Відповіді на питання потенційних учасників конкурсу

 1. Якщо я вже отримував грант у інших грантодавців чи маю я право подавати заявку на конкурс?
  Так. Потенційні учасники мають необмежене право приймати участь у інших конкурсах, завойовувати перемоги та/або представляти попередні перемоги для підвищення власних шансів на перемогу у конкурсі ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018. Призи від конкурсу ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 не є грантами.
 2. Чи потрібен власний внесок?
  Обов’язкової умови власного внеску у конкурсі ISPONSOR CHALLENGE 2017-2018 не існує. Будь-який розвиток проекту на протязі конкурсу підвищує його шанси на перемогу у фіналі.
 3. Як я можу використовувати виграш?
  За власним необмеженим бажанням.
 4. Яким може бути мій власний внесок, якщо я тільки хочу розпочати справу?
  Для участі у конкурсі достатньо мати ідею, намір та рішучість. У ході програми розвитку Проектів кожному самостійно стане зрозуміло, яких ресурсів може отримати Проект від вас самих.
 5. Які податки я маю сплатити, якщо отримаю виграш?
  Сума виграшу увійде у сукупний річний дохід Проекту. Залежно від системи оподаткування та форми власності суми податків різні.
 6. Скільки можна подати заявок?
  Одна особа може подати лише одну заявку.
 7. Як я дізнаюся, що мій проект підтримано?
  Після завершення кожного етапу конкурсу на Вашу електронну адресу, з якої Ви реєструвалися в на сайті, надходитиме відповідна інформація про результати розгляду Проекту.
 8. Я фізична особа, чи можна мені подавати заявку?
  Так. До розгляду та оцінки приймаються як готові бізнеси із динамікою розвитку, так і Проекти з високим рівнем підготовки та з високим потенційний рівнем.
 9. Чи можу я подавати заявки на конкурс від членів сім’ї?
  Так. Якщо, члени сім’ї є повнолітніми особами та не пов’язані з організаторами конкурсу, оргкомітетом та журі економічними зобов’язаннями.
 10. Чи можна у процесі реалізації Проекту щось у ньому змінювати?
  Так. Місія конкурсу – розвиток проектів.
 11. Наскільки треба деталізувати опис Проекту та як буди із захистом унікальності ідеї?
  Деталізувати до такого ступеня, щоб можна було розуміти ідею бізнесу, сильні сторони, побачити динаміку розвитку. Унікальні речі описувати публічно НЕПОТРІБНО!

Контакти