Print

Всеукраїнський конкурс з міжнародного гуманітарного права 2018

 

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) оголошує відкритим прийом заявок на Всеукраїнський конкурс з міжнародного гуманітарного права 2018, який відбудеться 5-7 грудня 2018 року у Києві. Прийом заявок до 23:59 14 жовтня 2018 року.

Конкурс надасть учасникам можливість приміряти на себе ролі практикуючих юристів шляхом вирішення змодельованих ситуацій збройного конфлікту з метою перевірки їх знань із МГП та міжнародного публічного права, а також здатності представляти та відстоювати правові позиції різних суб’єктів перед суддівським журі.

Кожен юридичний факультет будь-якого вищого навчального закладу України може номінувати для участі у Конкурсі одну команду у складі трьох студентів-юристів. Тренери не можуть бути членами команди. Аспіранти не допускаються до участі у Конкурсі. Зацікавлені команди повинні заповнити Аплікаційний пакет, який включає реєстраційну форму, мотивацію до участі у Конкурсі та короткі відповіді на 3 (три) відбіркові запитання, що потребують юридичного аналізу.

Аплікаційні пакети будуть прийматися до 23:59 (за київським часом) 14 жовтня 2018 року.

Оголошення про конкурс, регламент та аплікаційний пакет доступні на офіційній веб-сторінці конкурсу – http://ua.icrc.org/2018/09/11/ihl-competition-ukr/. 

Контакти

  • тел.: (044) 392 32 10
  • ел. адреса: kyi_kyiv@icrc.org