Вступ без ЗНО   Print

Вступити на навчання до СНУ ім. В. Даля за результатами вступного іспиту (без проходження зовнішнього незалежного оцінювання) мають право особи (незалежно від віку), місцем проживання яких є тимчасово окуповані території Луганської та Донецької областей, АР Крим та м. Севастополь, та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення (дивись перелік) або, які переселилися з цих територій після 01 січня 2020 року та які завершили здобуття повної загальної освіти після 14 квітня 2014 року.

ОЦ «Донбас-Україна», «Крим-Україна»

м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька 41 (навчальний корпус), аудиторія 101а

Графік роботи: ПН-ПТ з 9:00 до 15:00, СБ-НД – вихідні.

Святкові дні – вихідні.

+38 099 096 64 84

Приймальна комісія СНУ ім. В. Даля
donbas_ukraine_snu@snu.edu.ua

Освітній Центр «Донбас-Україна», «Крим-Україна» в СНУ ім. В. Даля працюватиме з 7 червня до 24 вересня 2021 року. 

1. Особисто подайте заяву та заповніть освітню декларацію в ОЦ – щоб вступити на бюджетну форму здобуття освіти (квота-2) – до 20 липня, на контрактну форму – до 20 вересня

  • прийом документів – до 20 липня;
  • вступні іспити – до 20 липня;
  • зарахування – до 23 липня.

2. Складіть на базі ОЦ два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України(Безкоштовні відеоуроки, презентації, тести є тут.) Реєстрація не потрібна.

3. Складіть один профільний вступний іспит. Для вступу на спеціальності, для яких передбачено проведення творчого конкурсу, замість вступного іспиту проводиться відповідний творчий конкурс.

Абітурієнти з АР Крим вступають до уповноважених закладів вищої освіти на бюджетні місця в межах установлених квот (20% від максимального (загального) обсягу державного замовлення за відкритими та закритими конкурсними пропозиціями). 

Важливо!

У 2021 році, як і в минулих роках, у наказах про зарахування (з метою безпеки вступників) прізвища вступників шифруватимуться. 

Зверніть увагу! Можна вступати лише через один освітній центр (до 5 заяв). 

Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите на бюджет, то держава надасть вам:

  • академічну або соціальну стипендію;
  • підручники на безоплатній основі;
  • безоплатний доступ до мережі Інтернет, систем баз даних у державних та комунальних навчальних закладах.

Якщо ви маєте статус переміщеної особи і вступите  на навчання за контрактом, то держава може надати вам:

  • пільговий довгостроковий кредит на здобуття освіти.
  • Документи треба подавати особисто.
  • Факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.
  • Свідоцтво про народження можна подавати особами незалежно від віку (при цьому обов’язково надається паспорт одного із батьків для підтвердження факту проживання у зоні АТО).
  • До приймальної комісії можна подавати атестат та додаток про повну загальну середню освіту державного зразка або довідку з Освітнього центру «Донбас-Україна» про успішне проходження підсумкової атестації. Довідка впродовж трьох місяців повинна бути замінена на документ про повну загальну середню освіту та додаток до нього.
  • Порядок прийому для здобуття вищої та професійно-технічної освіти осіб, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції (на період її проведення)

ПЕРЕЛІК
населених пунктів, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес

Донецька область

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Авдіївка

м. Донецьк (у тому числі смт Ларине, с. Павлоградське, м. Моспине, смт Горбачево-Михайлівка, с. Бирюки, с. Вербова Балка, с. Гришки, с. Кисличе, с. Михайлівка, с. Новодвірське, с. Темрюк)

м. Торецьк (Дзержинськ) (у тому числі м. Залізне, смт Південне, смт Новгородське, смт Неліпівка, с-ще Валентинівка, с. Леонідівка, с-ще Суха Балка, с. Юр’ївка, смт Північне, смт Курдюмівка, с-ще Дачне, с-ще Диліївка, с-ще Дружба, с-ще Озарянівка, с-ще Шуми, смт Щербинівка, смт Петрівка, с-ще Кримське)

м. Горлівка (у тому числі смт Гольмівський, с-ще Гладосове, смт Пантелеймонівка, с. Рясне, с-ще Озерянівка, с. Михайлівка, с-ще Ставки, с-ще Широка Балка, с-ще П’ятихатки, с-ще Федорівка)

м. Дебальцеве

м. Докучаєвськ (у тому числі с-ще Ясне)

м. Єнакієве (у тому числі м. Бунге, смт Дружне, смт Софіївка, с. Новоселівка, с-ще Старопетрівське, смт Корсунь, с. Верхня Кринка, с. Кринички, с. Путепровід, с. Шевченко, с-ще Щебенка, с. Авіловка, с. Шапошникове)

м. Жданівка (у тому числі смт Вільхівка, с-ще Молодий Шахтар)

м. Кіровське

м. Макіївка (у тому числі смт Грузько-Зорянське, смт Високе, смт Грузько-Ломівка, смт Маяк, смт Межове, с-ще Холмисте, смт П’ятипілля, смт Вугляр, смт Гусельське, смт Колосникове, смт Холодне, с. Молочарка, с. Шевченко, смт Ясинівка, смт Землянки, смт Кринична, с-ще Василівка, с-ще Леб’яже, смт Нижня Кринка, смт Велике Оріхове, смт Липське, смт Лісне, с. Липове, с. Оріхове, с. Верхня Кринка, с-ще Алмазне, с. Красна Зоря,

с-ще Монахове, с-ще Новий Світ, с-ще Новомар’ївка, с. Новоселівка, с-ще Новомосковське) м. Сніжне (у тому числі смт Андріївка, смт Гірницьке, смт Бражине, смт Лиманчук, смт Никифорове, смт Залісне, смт Первомайський, смт Первомайське, смт Побєда, с-ще Балка, смт Сєверне, с-ще Молчалине, с-ще Сухівське) м. Харцизьк.

м. Хрестівка

м. Чистякове (Торез) (у тому числі смт Пелагіївка, смт Розсипне)

м. Харцизьк (у тому числі м. Зугрес, смт Миколаївка, с-ще Водобуд, с. Цупки, м. Іловайськ, с-ще Виноградне, с. Третяки, смт Зуївка, смт Троїцько-Харцизьк, смт Благодатне, смт Покровка, смт Шахтне, смт Широке, с. Півче, смт Гірне, с-ще Ведмеже)

м. Шахтарськ (у тому числі смт Контарне, смт Московське, смт Сердите, с-ще Дубове, с-ще Лобанівка, смт Стіжківське, с-ще Вінницьке, с-ще Чумаки, с-ще Вікторія, с-ще Гірне, с-ще Дорофієнко, с-ще Зарічне, с-ще Кищенко)

м. Ясинувата

Населені пункти:

с. Гнутове (м. Маріуполь)

смт Сартана (м. Маріуполь)

смт Талаківка (м. Маріуполь)

с-ще Ломакине (м. Маріуполь)

Амвросіївського району

Бахмутського (Артемівського) району:

смт Булавинське

с. Воздвиженка

смт Зайцеве

с-ще Зеленопілля

с. Кодема

с-ще Ступакове

с. Дебальцівське

с. Миколаївка (Кодемська сільська рада)

с. Миколаївка Друга

с-ще Новолуганське

с. Семигір’я

м. Світлодарськ

смт Миронівський

с. Миронівка

смт Луганське

с. Розсадки

с. Лозове

с. Красний Пахар

с. Криничне

с-ще Роти

с-ще Доломітне

с-ще Травневе

с. Дача

м. Вуглегірськ

смт Олександрівське

смт Оленівка

с. Весела Долина (Ольховатська селищна рада)

с-ще Данилове

с-ще Іллінка

с-ще Кам’янка

с-ще Рідкодуб

с-ще Булавине

с-ще Грозне

с-ще Каютине

с-ще Красний Пахар

с-ще Савелівка

с. Комуна

с. Калинівка

с. Логвинове

с. Новогригорівка

с. Нижнє Лозове

с. Санжарівка

смт Ольховатка

смт Прибережне

Бойківського району

Волноваського району:

с. Андріївка

с. Доля

с. Любівка

с-ще Малинове

с-ще Молодіжне

с-ще Новомиколаївка

смт Новотроїцьке

с. Пікузи

с-ще Нова Оленівка

смт Новотроїцьке

смт Оленівка

с-ще Петрівське (Оленівська селищна рада)

с. Червоне (Любівська сільська рада)

смт Андріївка

с-ще Бахчовик

с. Бердянське

с. Водяне

с. Виноградне

с. Гранітне

с-ще Дружне

с. Запорізьке

с. Заїченко

с. Кам’янка

с-ще Калинівка

с. Комінтернове

с. Лебединське (Лебединська сільська рада)

смт Мирне

с-ще Маловодне

с. Новогригорівка (Старогнатівська сільська рада)

с-ще Новомиколаївка

с. Новоселівка

с. Новоселівка Друга

с-ще Обільне

с. Орловське

с. Павлопіль

с. Піонерське

с. Приморське

с. Пищевик

с. Сопине

с. Старомар’ївка

с. Старогнатівка

с. Степанівка

с. Федорівка

с. Чермалик

с. Черненко

с. Широкине

с. Богданівка

с. Вікторівка

с. Новогнатівка

с. Миколаївка (Миколаївська сільська рада)

Мар’їнського району:

с. Кремінець

Продовження додатка 1

с. Луганське

смт Олександрівка

смт Старомихайлівка

с. Сигнальне

с. Березове

м. Красногорівка

м. Мар’їнка

с. Славне

с. Степне

с. Тарамчук

с. Солодке

с. Водяне (Степненська сільська рада)

с. Галицинівка

с. Карлівка

с. Новомихайлівка

с. Побєда

Новоазовського району

Старобешівського району

Бойківського (Тельманівського) району:

с. Богданівка

с. Вершинівка

с. Воля

с. Греково-Олександрівка

с. Григорівка

с. Дерсове

с. Запорожець

с. Зелений Гай

с. Зернове

с. Зорі

с. Іванівка

с. Білокриничне (Калініне)

с. Каплани

с. Конькове

с. Котляревське

с. Майорове (Красний Октябр)

с. Кузнецово-Михайлівка

с. Лукове

с. Миколаївка

с. Михайлівка

с. Мічуріне

с. Нова Мар’ївка

с. Новоолександрівка

с. Олександрівське (Октябрське) (Коньковська сільська рада)

с. Первомайське (Первомайська сільська рада)

с. Петрівське

с. Лавринове (Радянське)

с. Розівка

с. Садки

с. Самсонове

с. Свободне

с. Тавричеське

смт Бойківське (Тельманове)

с. Тернівка

с. Черевківське

с. Чумак

с. Шевченко

Торецького району:

смт Новгородське

Шахтарського району

Ясинуватського району:

с. Василівка

с. Веселе (Красногорівська сільська рада)

с. Веселе (Спартаківська сільська рада)

с-ще Бетманове (Красний Партизан)

с-ще Мінеральне

с. Спартак

с. Яковлівка

с-ще Крута Балка

с-ще Каштанове

с-ще Лозове (Пісківська сільська рада)

с. Водяне (Пісківська сільська рада)

смт Верхньоторецьке

с-ще Ласточкине

с-ще Опитне

с-ще Піски

с. Тоненьке

с-ще Кам’янка

с. Красногорівка

с-ще Невельське

с. Новоселівка Друга

с. Новобахмутівка

с. Первомайське

с. Троїцьке

с-ще Сєвєрне

с. Нетайлове

с. Новокалинове

Луганська область

Міста обласного значення (у тому числі всі населені пункти, які адміністративно підпорядковані міським радам цих міст):

м. Луганськ (у тому числі м. Олександрівськ, с-ще Зразкове, с-ще Тепличне, смт Катеринівка)

м. Алчевськ

м. Антрацит (у тому числі смт Боково-Платове, с-ще Лісне, с-ще Мельникове, с-ще Садовий, с-ще Христофорівка, смт Верхній Нагольчик, смт Дубівський, с. Оріхове, смт Кам’яне, смт Кріпенський, смт Щотове, с. Зелений Курган, с-ще Степове)

м. Брянка (у тому числі смт Южна Ломуватка, смт Вергулівка, смт Ганнівка, смт Ломуватка, смт Глибокий)

м. Голубівка (Кіровськ) (у тому числі смт Донецький, смт Криничанське, с-ще Криничне, с-ще Тавричанське)

м. Довжанськ (у тому числі м. Вознесенівка, смт Ведмеже, смт Павлівка, смт Кундрюче, с. Кондрюче, с-ще Хмельницький, смт Дубове, с-ще Прохладне, смт Вальянівське, с. Маловедмеже, с-ще Устинівка, с-ще Федорівка, смт Шахтарське, с-ще Киселеве)

м. Хрустальний (Красний Луч) (у тому числі м. Боково-Хрустальне, смт Садово-Хрустальненський, с-ще Трубний, м. Міусинськ, с. Корінне, с. Лісне, с. Новоєлизаветівка, м. Петрово-Красносілля, смт Федорівка, с-ще Буткевич, с-ще Вергулівське, с. Воскресенівка, смт Запоріжжя, с. Жереб’яче, с-ще Комендантське, смт Софіївський, смт Грушове, с-ще Давидівка, смт Хрустальне, смт Княгинівка, с-ще Хрустальний, смт Штерівка)

м. Сорокине (у тому числі м. Молодогвардійськ, с-ще Новосімейкіне, м. Суходільськ, смт Буран, смт Гірне, с-ще Широке, смт Ізварине, смт Краснодарський, смт Тепле, с-ще Світличне, смт Сєверний, смт Сєверо-Гундорівський, смт Урало-Кавказ, с-ще Західний)

м. Первомайськ

м. Ровеньки (у тому числі смт Любимівка, смт Великокам’янка, смт Кленовий, с. Коробкине, с-ще Покровка, смт Гірник, смт Михайлівка, смт Тацине, смт Нагольно-Тарасівка, с. Березівка, смт Новодар’ївка, с-ще Валянівськ, с-ще Калинівка, смт Картушине, с. Залізничне, с-ще Новоукраїнка, смт Ясенівський, с. Лобівські Копальні, с. Благівка, с. Грибуваха, с. Новодар’ївка, с. Платонівка, с. Улянівка)

м. Свердловськ

м. Кадіївка (у тому числі м. Алмазна, м. Ірміно)

Населені пункти:

Антрацитівського району

Сорокинського (Краснодонського) району

Лутугинського району

Новоайдарського району:

с. Сокільники

м. Щастя

с. Трьохізбенка

с. Кряківка

с. Оріхове-Донецьке

с. Лобачеве

с. Лопаскине

с. Кримське

с. Причепилівка

с. Райгородка

с. Муратове

с. Капітанове

с. Гречишкине

с. Дубове

с. Бахмутівка

с. Царівка

с. Деменкове

с. Дмитрівка

Перевальського району

Попаснянського району

Довжанського (Свердловського) району

Слов’яносербського району

Станично-Луганського району

dostupnaosvita.com.ua – інтернет-платформа «Доступна освіта», на якій розміщуються відеоуроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України, покрокові інструкції щодо можливості дистанційного здобуття середньої освіти тощо

Консультативна телефонна лінія Фонду «Відкрита політика» для школярів, абітурієнтів та студентів з Донбасу та Криму з питань здобуття української освіти

+38 068 951 25 13

+38 050 550 54 11

(Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: Dostupna Osvita) у робочі дні з 9:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва)