Print

Вступна кампанія у СНУ ім. В. Даля проходить успішно

 

Абітурієнти з повною загальною середньою освітою, які визначилися з пріоритетом і обрали місцем навчання СНУ ім. В. Даля, вже зараховані на денну форму навчання на бюджетні місця. 14 серпня відбудеться зарахування тієї категорії вступників, які навчатимуться за контрактом. До 21 серпня будуть зараховані заочники.

Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, вже зараховані на навчання для здобуття ступеня бакалавра за державним замовленням. 14 серпня відбудеться зарахування і контрактників. Абітурієнти, які хочуть навчатися зі скороченим терміном навчання заочно, ще долають вступні випробування. І тільки 22 серпня відбудеться зарахування їх на бюджет, а 25-го – на контракт.

15 серпня завершується перший потік вступу на магістратуру або бакалаврат для здобуття другої вищої освіти на денну та заочну форми навчання (окрім спеціальностей 032 «Історія та археологія», 033 «Філософія», 051 «Економіка», 053 «Психологія», 061 «Журналістика», 242 «Туризм», 292 «Міжнародні економічні відносини» та 081 «Право»). А 20 серпня розпочнеться другий потік вступної кампанії для цієї категорії абітурієнтів, який триватиме до 20 вересня.

До 31 вересня триватиме вступна кампанія для молоді з окупованих територій через Освітній центр «Донбас Україна». І останніми поповнять ряди далівців іноземні студенти.