Видавництво СНУ ім. В. Даля визнане одним з кращих

Видавництво Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля на обласній виставці-ярмарку на краще поліграфічне видання «Поліграфіст-2009» визнано кращим в номінаціях на «Краще періодичне» та «Краще продовжуване». Виставка-ярмарок пройшла на VII книжковому форумі «Книга. Інформація. Бібліотека» в рамках обласної акції «З книгою – в майбутнє». У конкурсі взяли участь близько тридцяти видавництв Луганська. Два видання Видавництва СНУ ім. В.Даля отримали вищу оцінку. У номінації «Краще періодичне видання» кращим визнаний науковий журнал «Вісник СНУ ім. В.Даля», що виходить з 2001 року; а в номінації «Краще продовжуване видання», – збірка наукових робіт «Матеріалі та дослідження з археології Східної Україні».

У видавництві на високому професійному рівні виконується верстка, оформлення та макетування видань. Видавництво існує з 1995 року. Воно забезпечує навчальний процес і науково-дослідну роботу в університеті необхідною методичною і науковою літературою, повністю відповідною ДОСТу, ОСТу та вимогам Книжкової палати України. Всі навчальні посібники і монографії мають Міжнародний стандартний номер ISBN і гриф Міністерства освіти і науки України. Крім того, випускається багатотиражна газета «Університетський вісник».