Викладач Далівського університету став призером конкурсу «Новітній інтелект України»

Доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександр Родіонов посів друге місце у II Всеукраїнському молодіжному конкурсі «Новітній інтелект України». Від Луганської області у конкурсі взяли участь 68 учасників. Олександр Родіонов представив на розгляд журі роботу «Формування екологічного менеджменту на промислових підприємствах». До цього він ще пройшов регіональний відбірковий етап, посівши перше місце у III віковій категорії (аспіранти, викладачі, дослідники-практики, вік яких не перевищує 35 років) з економічної тематики. Його робота висвітлює питання розробки організаційного, економічного та соціально-екологічного управління промисловими підприємствами для поліпшення екологічного становища на підприємствах регіону. Олександр займається розробкою цієї теми з 2001 року. На сьогодні ця розробка з успіхом запроваджена на промислових підприємствах Луганської області, використовується у роботі Луганської регіональної торгово-промислової палати та ряді екологічних служб. «Мене зацікавила ця тема тим, що наш регіон має специфічний екологічний стан, – розповів доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Олександр Родіонов. – Це складна інтеграційна система, що складається з багатьох аспектів: організації управління, фінансування, навчання персоналу тощо». Церемонія нагородження пройшла у столичному Українському домі під час Національного молодіжного форуму «Новітній інтелект України». Диплом, подарунки та сертифікати на отримання премій Олександру Родіонову вручила Голова Наглядової ради Фонду «Україна-3000» пані Катерина Ющенко.