Викладач СНУ ім. В. Даля став молодим вченим року

Ганна Ліхоносова, кандидат економічних наук, стала переможцем в обласному конкурсі “Молода людина Луганщини – 2015”.
До дня молоді підвели підсумки щорічного обласного конкурсу «Молода людини Луганщини – 2015». Конкурс проводять вже восьмий раз. Цього року було відзначено й діяльність викладачів Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Доцент кафедри оподаткування і соціальної економіки, Ганна Ліхоносова, стала однією з дев’ятьох нагороджених грамотою та статуеткою.
Цей конкурс має на меті відзначити людей за їх вклад в розвиток регіону за якийсь певний час. Так Ганна Ліхоносова була нагороджена за досвід і вклад з 2013 по 2015 рік. Вона стала кращою в номінації «Молодий вчений року». На її рахунку чотири написаних власноруч підручників з грифом МОН, тобто рекомендовані для впровадження в навчальний процес вищих навчальних закладів, два посібники з грифом МОН, чотири особистих монографій та 6 – у співавторстві.
Така нагорода для далівчанки вже не перша. Минулого року вона виграла конкурс «Вчений року 2014», стала першою серед 650 кандидатів наук, номінантів на перемогу.
Зараз молода вчена планує допомогти університету відкрити докторантуру з економічних наук та розвивати лабораторію «Рефлексивних методів оподаткування», яка працює на базі кафедри.