Викладач СНУ ім. В. Даля став призером всеукраїнських змагань з пауерліфтингу

Викладач кафедри фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля майстер спорту міжнародного класу Дмитро Семененко посів друге місце на чемпіонаті України з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок.

Змагання, що відбулися в Полтаві, зібрали більше 175 найсильніших спортсменів з 22 областей України. Протягом трьох днів пауерліфтери боролися  першість. Дмитро Семененко змагався зі своїми суперниками у ваговій категорії до 105 кг. Присівши з вагою в 410 кілограмів,  далівський силач виборов перемогу у цій вправі. Також він показав високі результаті у двох інших вправах – «Жим лежачи» та «Тяга», –  відповідно здолавши вагу в 257 та 325 кілограмів. Загальний результат – 992 кг – приніс спортсмену срібну медаль на чемпіонаті.

Нагадаємо, що Дмитро Семененко з 2003 року неодноразово ставав найкращим  у пауерліфтерських змаганнях різного рівня. Він тричі здобував перемогу в Чемпіонатах Європи серед юніорів та двічі завойовував золоті медалі на   юніорських Чемпіонатах світу.  У 2011 році далівець поставив рекорд України  на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед юніорів, здолавши вагу в 970,5 кг.