Print

Викладач СНУ ім. В.Даля став заслуженим майстром спорту України

 

Старшому викладачу кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Дмитру Семененку присвоєно почесне звання «Заслужений майстер спорту України» з пауерліфтингу.  Це найвищий рівень професіоналізму, про який мріє в своєму житті і якого може досягти кожен спортсмен!

Наш пауерліфтер заслужив це звання своїми вдалими виступами у складі збірної команди України на міжнародній арені. Він вже вписав своє ім’я в славетну історію вітчизняного пауерліфтингу, два рази поспіль ставши чемпіоном світу у складі головної команди країни. При цьому виступи нашого спортсмена, як завжди, були яскравими і видовищними та супроводжувалися встановленням світових рекордів.

За весь час виступів на міжнародній арені ЗМСУ Дмитро Семененко сім разів тримав над головою прапор України, стоячи на вищій сходинці п’єдесталу пошани. Сім разів на його честь лунав Державний Гімн України! 417,5 кг у присіданні! Таким на сьогодні є світовий рекорд у ваговій категорії до 105 кг. І належить він нашому спортсмену, нашому викладачу!

Вітаємо нашого богатиря з присвоєнням йому високого звання та бажаємо сил та наснаги для підкорення всіх бажаних спортивних та життєвих вершин!