Викладач СНУ ім. В. Даля виступила спікером на засіданні Дискусійного клубу

Доцент кафедри «Фінанси та банківська справа» Інституту «Економіки і управління» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Тищенко взяла участь в якості спікера на засіданні Дискусійного клубу «Освіта в Європейському Союзі: ключові тенденції і виклики для молоді», що відбувся у Сєвєродонецьку.

Олена Ігорівна виділила сучасні тенденції в українській освіті, окреслила основні проблеми та перспективи інтеграції української освіти в європейський освітній простір, окремо вона зупинилась на відмінностях між українською та європейською освітою. Також були освітлені питання впровадження європейських стандартів та цінностей в українську систему освіти; недоліки і переваги української освіти перед освітою в ЄС; взаємозв’язок між рівнем освіти суспільства та економічним зростанням країни; перспективи розвитку неформальної освіти в Україні.

Активну участь в обговоренні взяли студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля. Студенти, викладачі та інші учасники в ході дискусії змогли висловити свою думку щодо євроінтеграційних процесів в Україні, європейські можливості та перспективи для української молоді, поглибити свої знання про Європейський Союз, а також зустрілися та подискутували із політиками, підприємцями, викладачами та євро-експертами.

Нагадаємо, що Дискусійний клуб проходить в усіх регіонах України в рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді», який спрямований на поширення інформації про ЄС та процеси євроінтеграції України серед студентів та молодих спеціалістів. Участь у Дискусійному клубі підвищує рівень зацікавленості молоді до історії та законодавства ЄС, економіки та сфери співпраці ЄС з Україною, включаючи можливість навчання в Європі.