Print

Викладач СНУ ім. В.Даля здобув «золото» на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу

 

Яскраво виступив на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу (США, Флорида) у складі збірної команди країни викладач кафедри здоров'я людини та фізичного виховання Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, майстер спорту України міжнародного класу Дмитро Семененко. Він завоював «золоту» медаль у сумі триборства з результатом 1022,5 кг у ваговій категорії до 105 кг, при цьому встановивши черговий світовий рекорд у присіданні зі штангою.  Тепер, завдяки «далівцю», він дорівнює 417, 5 кг. Також в арсеналі Дмитра «бронза» в тязі.

Слід нагадати, що з початку своєї кар'єри, з 2003 року, спортсмен вже не раз ставав переможцем змагань з пауерліфтингу різного рівня. Двічі він був найсильнішим спортсменом світу серед юніорів і тричі привозив золоті медалі чемпіонатів Європи. До слова, Дмитро вже чотири рази встановлював рекорди світу у своїй «коронній» вправі – присіданні. Рекордсменом Європи в сумі триборства він ставав два рази. А тепер серед його досягнень і друга перемога на чемпіонаті світу серед дорослих.

Дмитро Семененко у своїй «коронній» вправі – присіданні
Дмитро Семененко у своїй «коронній» вправі – присіданні

Як зазначив заслужений тренер України з пауерліфтингу Сергій Галій, з яким Дмитро займається вже більше 10 років, це була довгоочікувана перемога. Завдяки такому успіху наш спортсмен став заслуженим майстром спорту з пауерліфтингу та забезпечив собі участь у Всесвітніх Іграх 2017 року (в неолімпійських видах спорту Всесвітні Ігри – це аналог Олімпійських Ігор).  І все це – завдяки виснажливим тренування та підтримці рідного університету, у який Дмитро Володимирович пройшов спочатку як студент, а тепер – його викладач.

46-й чемпіонат світу з пауерліфтингу серед чоловіків та жінок стартував 14 листопада у м. Орландо (США, Флорида). Сюди з'їхались 250 спортсменів з 39 країн для того, щоб поборотися не тільки за медалі чемпіонату, а й за ліцензії на участь у 10-х Всесвітніх Іграх, що будуть проходити в наступному році у м. Вроцлав (Польща, 03-13 серпня).

Дмитро Семененко на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу у США
Дмитро Семененко на Чемпіонаті світу з пауерліфтингу у США