Викладачі англійської мови ділилися досвідом

Викладач англійської мови кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Наталія Барвіна взяла участь  у Конференції педагогічної майстерності та досягнень викладачів англійської мови «Новий зміст освіти: компетенції та компетентнісний підхід у навчанні» (TEA/E-TEACHER PROGRAM ALUMNI CONFERENCE 2017: Competence and Content Based Approaches in Teaching), яка пройшла у Києві в офісі компанії Майкрософт. Конференція відбувалася в рамках спільного проекту відділу преси, освіти та культури Посольства США (PAS) та Американських рад з міжнародної освіти ACTR/ACCELS.

Наталія Барвіна взяла участь у Конференції педагогічної майстерності та досягнень викладачів англійської мови

Під час роботи конференції обговорювалися такі питання:

– Зміна парадигми навчання: що таке компетентнісний підхід та чому він актуальний для сучасної освіти?

– Концепція «Нової українською школи»: які зміни чекають на освіту в Україні?

– Цінності та академічна культура: роль академічної доброчесності в формуванні нової культури;

– Міжнародний контекст: кращі міжнародні практики та чому важливо бути залученим до міжнародних освітніх процесів.

– Інноваційні технології та унікальні методи викладання іноземної мови.

Конференція стала унікальною можливістю для випускників Програми педагогічної майстерності та досягнень викладачів англійської мови, до числа яких належить і Наталія Барвіна, поділитися власними  досягненнями, ознайомитися з досвідом колег, дізнатися про нові та вже реалізовані проекти у сфері освіти, підтримати професійний зв’язок з колегами та налагодити подальшу співпрацю.

Контент презентації Наталії Барвіної “Students' extracurricular activities in the University theatre-musical studio” був відзначений як актуальний та відповідний новітнім тенденціям  сучасної української освіти.