Print

Викладачі англійської мови навчалися викладати

 

Працівники кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин доцент Ірина Афоніна, викладач Альона Бовт та начальник відділу міжнародних проектів і програм Олена Середіна взяли участь в навчальному семінарі для викладачів англійської мови освітньої програми English Access Microscholarship Program. Програма впроваджується на базі СНУ ім. В. Даля з 2017 року неурядовою організацією ‘Project Harmony, Inc.’ (PH International) за підтримки Посольства США в Україні та Державного департаменту США.

Семінар проводився за участі спеціаліста з викладання англійської мови Держдепартаменту США Крістал Бок в Американському домі в м. Київ. Протягом трьох насичених днів учасники мали нагоду ознайомитись з інноваційними методиками  вивчення англійської мови, що сприятиме підвищенню якості викладання як в рамках Програми Access, так і поза її межами. Зокрема, тематика семінарів стосувалася особливостей викладання у групах студентів зі змішаними здібностями, технік письма, оцінювання, використання сучасних інформаційних і комунікаційних технологій, фотографії і відео та впровадження елементів гейміфікації в процесі викладання англійської мови.

Наприкінці семінару до Американського дому завітав аташе з питань вивчення англійської мови Посольства США Джон Сілвер, який також провів тренінг, подякував усім за активну участь, висловив надію на подальшу плідну роботу і вручив сертифікати.