Викладачі англійської мови СНУ ім. В. Даля ділилися досвідом з колегами і студентами

В межах участі СНУ ім. В. Даля в проекті Британської Ради «Англійська для університетів» викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації  навчально-наукового інституту міжнародних відносин та інституту хімічних технологій СНУ ім. В. Даля провели семінар з елементами воркшопу на тему «Англійська мова для нефілологічних спеціальностей».

Зустріч було присвячено обговоренню теоретичних та практичних аспектів викладання англійської мови з урахуванням напрямку професійної підготовки майбутніх фахівців. Викладачі поділилися досвідом, набутим під час двох навчальних сесій Школи педагогічної майстерності, а саме особливостями викладання лексики, граматики, усного та писемного мовлення студентам немовних спеціальностей. Увагу було також приділено таким важливим питанням, як планування занять для студентів нефілологічних спеціальностей та  розвиток мотивації під час вивчення англійської мови.

У семінарі брали участь викладачі іноземних мов, фахівці, які  практикують викладання фахових дисциплін англійською мовою, а також студенти різних напрямків професійної підготовки.

Наприкінці семінару усіма учасниками було погоджено, що подібні заходи треба проводити якомога частіше як для викладачів, так і для студентів, зацікавлених у саморозвитку та професійному зростанні.