Викладачі Далівського університету посіли призові місця на обласній спартакіаді

Команда Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля взяла участь в обласній спартакіаді серед викладачів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації «Бадьорість та здоров’я». Далівський університет у змаганнях представляли тридцять викладачів. Всі вони є переможцями загальноуніверситетської спартакіади «Бадьорість та здоров’я». Спартакіада проходила протягом двох днів. Учасники змагалися за першість у п’яти видах спорту – великому тенісі, шахах, волейболі, міні-футболі та настільному тенісі. В усіх видах спорту команда Далівського університету посіла призові місця. «В обласній спартакіаді ми беремо участь вже не вперше, – розповів завідувач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля професор Валентин Ляпін. – Наші спортсмени завжди показують добрі результати. Викладачі, що натхненно ведуть заняття та також чудово відчувають себе на спортивному майданчику – це добрий приклад для молоді. Студентам є на кого рівнятися». Представники Далівського університету стали переможцями у великому тенісі та шахах. Для тенісистів це перша перемога на обласній спартакіаді. До змагань готувалися натхненно – тренувалися кожні вихідні. «Гру своєї команди я оцінюю на «відмінно», – розповів тренер команди, доцент кафедри фізичного виховання Віктор Вовк. – В нас були сильні суперники. Заряд бадьорості від змагань для гравців команди – це стимул для подальших перемог не тільки на спортивному майданчику. Крім того, участь в спортивних заходах наших викладачів – це підтримка фізичної форми та приклад для студентів». Шахісти вже не вперше перемагають на цих змаганнях. Більша частина учасників команди – гравці Шахового клубу СНУ ім. В.Даля, який вже багато років очолює викладач кафедри опору матеріалів Олександр Коваленко. У змаганнях з настільного тенісу команда далівці зайняли друге місце, у волейболі та міні-футболі – почесне третє місце.