Викладачі кафедри іноземних мов запросили в гості освітян Сєвєродонецька

В межах участі СНУ ім. В. Даля в міжнародному проекті «Англійська для університетів» викладачами кафедри іноземних мов та професійної комунікації інституту міжнародних відносин було проведено англомовний науково-методичний круглий стіл «Планування занять з англійської мови для професійного спілкування».

В межах заходу було представлено доповіді випускників Літньої школи професійного розвитку викладачів англійської мови 2017, організованої Британською Радою в Україні, стосовно сучасних підходів до вивчення, викладання та оцінювання рівня володіння англійською мовою на основі кращих практик Великобританії. Також відбулася англомовна дискусія в контексті вищезазначеної тематики.

Серед присутніх були викладачі англійської мови загальноосвітніх шкіл, гімназії, колегіуму, ліцею, хіміко-механічного технікуму м. Сєвєродонецька, а також Борівського навчально-виховного комплексу.

Серед актуальних питань, навколо яких відбулася дискусія, можна відзначити проблему ролей викладача англійської мови в класі, врахування особистого стилю навчання студентів, підбору доцільних режимів взаємодії з аудиторією, технології ефективного планування занять із визначенням ключових компонентів. Також було окреслено перспективи використання міжнародної системи тестування англійської мови в контексті здійснення сучасної іншомовної підготовки здобувачів освіти.

В межах підсумкового виступу було визначено завдання щодо подальшого зміцнення взаємодії між освітніми закладами нашого міста та розвитку освітнього потенціалу нашого регіону.