Print

Викладачі навчалися ефективно оцінювати

 

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації Науково-навчального інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля долучилися до роботи веб-семінару Британської Ради «Оцінювання у викладанні англійської мови», який проводив досвідчений педагог, консультант у викладанні англійської мови Саймон Борг (Велика Британія).

На веб-семінарі обговорювалися важливі для будь-якого викладача питання дослідження ефективності оцінювання здобувачів вищої освіти, їх перспективи та наслідки для викладання англійської мови. Саймон Борг висвітлив деякі ключові ідеї щодо ефективного оцінювання викладачів, зокрема, значущість оцінювання у викладанні англійської мови, цілі і завдання, критерії оцінювання тощо.

Ефективна оцінка вчителів була представлена  як контекстно-відповідний, багатовимірний процес, який  в своїй основі має надійні дослідження і генерує результати, що використовуються для підтримки професійного розвитку вчителів. Наші викладачі жваво долучилися до дискусії і обговорили багато важливих питань професійного розвитку з колегами з усього світу. Ведучій веб-семінару Саймон Борг, який має тридцятирічний стаж роботи викладача англійської мови і працює в різних країнах, приділив увагу питанню важливості самостійної роботи студентів та запропонував критерії їх ефективного оцінювання.

Під час заходу використовувалося сучасне обладнання, придбане в рамках Проекту ГО «Фундація «Простір» за фінансової підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.