Викладачі СНУ ім. В.Даля навчалися протидії домашньому та гендерному насильству

Викладачі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Задорожна, доцент кафедри практичної психології та соціальної роботи, та Юлія Івченко, аспірант, асистент кафедри маркетингу і менеджменту, пройшли дводенний тренінг «Мобілізація жінок ВПО проти домашнього та гендерного насильства та написання проектної заявки на грант».

В тренінгу приймали участь лідерки ВПО Центру психосоціальної адаптації м. Сєвєродонецька. Величезна подяка тренерам Лілії Гук, Марії Афіногеновій, працюючих в рамках проекту «Мобілізація жінок–переселенок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства», який реалізує ВБО «Конвіктус Україна».

Під час тренінгу нашими викладачами були відпрацьовані навички щодо заповнення заявки на участь у конкурсі проектів, обговорені можливості об’єднання спільнот жінок ВПО навколо вирішення проблеми насильства на локальному рівні та отримані знання щодо ведення суспільно корисної діяльності в даній сфері.

Під час тренінгу