Викладачі СНУ ім. В.Даля навчаються викладати по-сучасному

Співробітники кафедри германо-романської філології та перекладу Інституту міжнародних відносин, доцент Ірина Афоніна та викладач Альона Бовт  взяли участь у щорічній Національній конвенції ТІСОЛ-Україна 2017 “Шляхи до успіху сучасних викладачів англійської мови та їхніх студентів», яка пройшла у м. Львів. Конвенція проводилась Асоціацією викладачів англійської мови "ТІСОЛ-Україна" за підтримки Міністерства освіти і науки України та Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні. Захід зібрав не лише викладачів та вчителів англійської мови з усієї країни, але й міжнародних фахівців, які залюбки ділилися безцінним досвідом на різноманітних семінарах. В Конвенції взяв участь і Джон Сільвер, керівник Регіонального офісу англійської мови Посольства США в Україні.

Ірина Афоніна та Альона Бовт

Протягом дводенних насичених семінарів викладачі навчилися новітнім методикам викладання англійської мови, особливостям оцінювання успіхів студентів та виправлення помилок, цікавим завданням для розвитку комунікативних навичок, лайфхакам для активних та захопливих занять, ефективному використанню новітніх технологій на заняттях та багато іншого.

Серед презентерів була і доц. Афоніна І.Ю., яка поділилася власним досвідом щодо особливостей використання двох підходів до викладання англійської для спеціальних цілей.

Завдяки організаторам Конвенції наші викладачі отримали можливість не тільки доторкнутися до скарбів вітчизняного та міжнародного викладацького досвіду, але й насолодитися красою старовинного міста Львова, який гостинно прийняв учасників з усіх куточків України.