Викладачі СНУ ім. В. Даля ознайомилися з інтерактивними освітніми продуктами

Викладачі кафедр фармації, виробництва та технологій і електричної інженерії взяли участь у заході «New Learning Reality» від Academy DTEK.

Захід відбувся у режимі онлайн-трансляції, під час нього було представлено та пройшло обговорення інтерактивних освітніх продуктів Academy DTEK.

Цей формат був ексклюзивно розроблений командою EdTech Академії. Він надає змогу прокачувати необхідні навички XXI сторіччя за допомогою елементів гейміфікації та залучення.

Презентацію провели ректор Academy DTEK Валерія Заболотна та команда EdTech департаменту. Ведучий заходу – засновник проєктів Improv Club, IMPROVision Сергій Величанський.

✅ Долучайтесь до далівської спільноти на офіційних каналах комунікації університету snu.edu.ua:

Твій шлях до успіху починається тут!